Telewizor SAMSUNG UE40D5800

nr kat.: 1128581

Telewizor

Opinie klientów: rating0rating1rating2rating3rating4 (1) Dodaj opinię ›
Instalacja i konfiguracja sprzętu w domu

Produkt chwilowo niedostępny

znajdź podobne

UE40D5800 to 40 calowy telewizor z podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i formacie obrazu 16:9. Technologia podświetlenia LED, umożliwia uzyskanie lepszego jakościowo obrazu bez obniżenia wydajności. LED zawiera pełną matrycę diod i wykorzystuje technikę lokalnego zmniejszania natężenia światła w celu uzyskania precyzyjnej kontroli nad obrazem. Posiada wbudowany tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T z obsługą MPEG-4 oraz system fonii stereo z dwoma głośnikami o łącznej mocy 20 W. Wyposażony jest w system poprawy obrazu - Wide Color Enhancer Plus oraz technologie dźwięku Dolby Digital Plus i DTS. Dolby Digital Plus to kodek bazujący na rozwiązaniach Dolby Digital. Pozwala na obsługę kanałów o większej ilości niż np 7.1. W porównaniu z Dolby Digital wyróżnia się większą przepustowością (strumień danych dla Dolby Digital wynosi 640 Kb, w Dolby Digital Plus został poszerzony do 6 Mb), przez co wzrasta jakość dźwięku. Do telewizora można podłączyć wiele urządzeń audio/wideo, w tym odtwarzacze DVD/Blu-ray, nagrywarki, konsole do gier czy zestawy kina domowego przez złącza HDMI, Component video, kompozytowe czy USB. Oprócz tego posiada optyczne wyjście audio i Common Interface.

AllShare
Połącz wszystko razem. AllShare bezprzewodowo łączy się z kompatybilnymi urządzeniami przenośnymi za pomocą technologii DLNA, dzięki czemu filmy, zdjęcia i muzyka zapisane na nich mogą być oglądane, odtwarzane i współdzielone na ekranie telewizora Smart TV.

Full HD 1080p
Zbliż się do rzeczywistości. Telewizory plazmowe full HD mają dwukrotnie wyższą rozdzielczość w porównaniu ze standardowymi telewizorami HD i wyświetlają wyraźne i naturalne obrazy, które porywają umysł i udoskonalają wrażenia wizualne.

Łatwe udostępnianie filmów
Wykorzystaj swoje urządzenia cyfrowe. Funkcja ConnectShare Movie zamienia telewizor w domowe kino - wystarczy podłączyć pamięć USB lub dysk twardy i już możesz oglądać filmy, zdjęcia i odtwarzać pliki muzyczne.

Clear Motion Rate
Poznaj prawdziwe znaczenie czystości ruchu na obrazie dzięki technologii Clear Motion Rate. W odróżnieniu od częstotliwości odświeżania, która jest częściowo odpowiedzialna za jakość obrazu, Clear Motion Rate określa ruch obrazów za pomocą trzech czynników: chipsetu, panelu TV i podświetlenia. Za pomocą nowego standardu pomiaru ruchu i jego kontroli bez trudu ujrzysz różnicę.

Technologia Wide Color Enhancer Plus
Zobacz świat w jego prawdziwych kolorach. Technologia Wide Color Enhancer Plus korzysta z zaawansowanego algorytmu, który znacząco poprawia jakość obrazu, wyświetlając nawet subtelne odcienie i szczegóły, których mniej zaawansowany telewizor nie jest w stanie odtworzyć.

HDMI 1.4
Powiększ swoje zasoby multimedialne. Cztery wejścia w standardzie High Definition Multimedia Interface (HDMI) umożliwiają błyskawiczne przesyłanie cyfrowych danych w rozdzielczości HD z kilku urządzeń bezpośrednio na ekran telewizora, zapewniając większy wybór oglądanych treści.

Zastosowane technologie

technologia LED technologia Wide Color Enhancer Plus technologia Full HD technologia DTS technologia Dolby Digital Plus technologia DVB-T technologia ConnectShare Movie technologia All Share technologia USB technologia Common Interface
Ogólne
Seria 5
Czarny
LED
TAK
Pilot, Kabel zasilający
24 miesiące
1128581
UE40D5800VWXXH
Obraz
40
16/9
Full HD
1920 x 1080
Mega
LED Info , Wide Color Enhancer Plus Info , Full HD Info
Clear Motion Rate 100 Hz
Dźwięk
Stereo
TAK
20
2 głośniki
DTS Info , Dolby Digital Plus Info
Predefiniowane tryby ustawień dźwięku
SRS TheaterSound
Tuner
TAK
MPEG-4 Info , DVB-T Info
Funkcje
Menu wyświetlane na ekranie (OSD), Menu w języku polskim
Predefiniowane tryby ustawień obrazu, PIP (1 tuner)
TAK
ConnectShare Movie Info , All Share Info
Eco sensor
Komunikacja
TAK
4
TAK
2
TAK
TAK
Optyczne
USB Info , Common Interface Info , Component Video Info
Złącze antenowe, Złącze kompozytowe, Wejście audio (Mini Jack), Wejście PC
Fizyczne
Obrotowa podstawa, Montaż ścienny
Zgodny
Zużycie energii
AC 220-240 V; 50/60 Hz
A
100
Poniżej 0.3
Tryb oszczędzania energii: 34 W

paweł

pewxe super sprzet

Twoja ocena
         
Twoje imię *
Twoja opinia *
Twój email *Twój adres email będzie niewidoczny dla innych użytkowników.

* - pola obowiązkowe

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Wybierz market, abyśmy mogli wyświetlić właściwe informacje o ratach

Telewizor SAMSUNG UE40D5800

zamknij
Laur klienta 2006 Mistrz handlu i usług 2007 Godło jakości i obsługi 2011 Konsumencki Lider Jakości 2014 Najlepszy sklep internetowy 2014